LAJMI I FUNDIT:

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Genoa nuk ka arritur as këtë sezon të jetë një skuadër e cila konkurron për një vend që dërgon në Ligën e Evropës.

Reklama

Aktualisht ata mbajnë pozitën e 12-të me 23 pikë.

Thyhet rekordi i futbollit italian, debuton sulmuesi 15 vjeçar i lindur më 2001 (Foto)
Lexo po ashtu Thyhet rekordi i futbollit italian, debuton sulmuesi 15 vjeçar i lindur më 2001 (Foto)

Por, sikur Rossoblu të mbanin yjet e tyre në vitet e fundit do të ishin një klub që do të ishin konkurrent për pozitat e para.

Më poshtë keni formacionin me të mirë te Genoas sikur mos të shiste lojtarët më të mirë.

Në listë mungon Diego Milio, por kjo pasi ai është pensionuar nga futbollit. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Sa refuzoi nga Arabia Saudite dhe sa do të fitojë në MLS – zbulohet paga e Messit te Inter Miami

Sa refuzoi nga Arabia Saudite dhe sa do të fitojë në MLS – zbulohet paga e Messit te Inter Miami

Ligat tjera
Dështimet e Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve – nga “përplasja më e madhe” deri te gabimi i De Bruyne

Dështimet e Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve – nga “përplasja më e madhe” deri te gabimi i De Bruyne

Liga e Kampionëve
Van Basten i kërkon FIFA-s inkuadrimin e dy rregullave që do ta ndryshonin futbollin përgjithmonë

Van Basten i kërkon FIFA-s inkuadrimin e dy rregullave që do ta ndryshonin futbollin përgjithmonë

Ndërkombëtare
Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Ligat tjera
Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Ligat tjera
Man City – Inter, dita e finales së madhe të Ligës së Kampionëve

Man City – Inter, dita e finales së madhe të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori