LAJMI I FUNDIT:

Mattia Perin

70 Artikuj

Ekzagjerimi i Neymar me prekjen në shpinë nga Perin – braziliani merr komente të shumta për gjestin e tij

Ekzagjerimi i Neymar me prekjen në shpinë nga Perin – braziliani merr komente të shumta për gjestin e tij

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Juventus 3-0 Sassuolo, Perin në krye të detyrës

Notat e lojtarëve: Juventus 3-0 Sassuolo, Perin në krye të detyrës

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-4 Inter, Perisic vendimtar

Notat e lojtarëve: Juventus 2-4 Inter, Perisic vendimtar

Ndërkombëtare
Zyrtare: Mattia Perin vazhdon kontratën me Juventusit

Zyrtare: Mattia Perin vazhdon kontratën me Juventusit

Serie A
Gjashtë lojtarë në muajt e fundit të kontratave, përfshirë Dybalan – Juventusi u ofron rinovimin me ulje page

Gjashtë lojtarë në muajt e fundit të kontratave, përfshirë Dybalan – Juventusi u ofron rinovimin me ulje page

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 3-1 Genoa, vlerësohet Rabiot

Notat e lojtarëve: Juventus 3-1 Genoa, vlerësohet Rabiot

Serie A
Tre lojtarë të Genoas tash janë negativë për COVID-19

Tre lojtarë të Genoas tash janë negativë për COVID-19

Serie A
Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Serie A
Ndeshja Napoli – Genoa shtyhet për disa orë, portieri Mattia Perin rezultoi pozitiv me COVID-19

Ndeshja Napoli – Genoa shtyhet për disa orë, portieri Mattia Perin rezultoi pozitiv me COVID-19

Serie A
Juventusi tenton t’i shesë pesë lojtarët në Ligën Premier

Juventusi tenton t’i shesë pesë lojtarët në Ligën Premier

Serie A
Genoa 0-3 Inter, notat e Valon Behramit dhe të tjerëve

Genoa 0-3 Inter, notat e Valon Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Juventusi e ka seriozisht për Adama Traoren, ofron tre futbollistë për sulmuesin spanjoll

Juventusi e ka seriozisht për Adama Traoren, ofron tre futbollistë për sulmuesin spanjoll

Premier League
Juventusi ofron katër lojtarë për Chiesan

Juventusi ofron katër lojtarë për Chiesan

Serie A
Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë

Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë

Serie A
Perin: Ronaldo nuk është arrogant, por lojtar dhe njeri i madh

Perin: Ronaldo nuk është arrogant, por lojtar dhe njeri i madh

Serie A
Genoa 1-3 Roma, notat e lojtarëve

Genoa 1-3 Roma, notat e lojtarëve

Serie A
Valon Behrami dhe dy ish-lojtarë të tjerë kthehen për ta ndihmuar Genoan, në debutim marrin fitoren e parë

Valon Behrami dhe dy ish-lojtarë të tjerë kthehen për ta ndihmuar Genoan, në debutim marrin fitoren e parë

Serie A
Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Serie A
Mattia Perin pritet të largohet nga Juventusi në janar

Mattia Perin pritet të largohet nga Juventusi në janar

Serie A
Sarri planifikon largimin e katër lojtarëve për t’ia kursyer klubit 250 milionë euro

Sarri planifikon largimin e katër lojtarëve për t’ia kursyer klubit 250 milionë euro

Serie A
Juve do t’i largojë tre lojtarë në janar

Juve do t’i largojë tre lojtarë në janar

Serie A
Perin pritet të transferohet te Benfica

Perin pritet të transferohet te Benfica

Serie A
Pagat e lojtarëve të Juventusit – Ronaldo larg më i paguari, pas tij vjen Higuain

Pagat e lojtarëve të Juventusit – Ronaldo larg më i paguari, pas tij vjen Higuain

Serie A
Juventusi nuk llogaritë më në katër lojtarë, mes tyre edhe Blaise Matuidi

Juventusi nuk llogaritë më në katër lojtarë, mes tyre edhe Blaise Matuidi

Serie A