LAJMI I FUNDIT:

Kënga e re e Miley Cyrus lë të kuptohet se Liam Hemsworth e tradhtoi gjatë martesës

Kënga e re e Miley Cyrus lë të kuptohet se Liam Hemsworth e tradhtoi gjatë martesës

Teksti i këngës së re të Miley Cyrus “Muddy Feet” ka bërë që fansat të teorizojnë se ish-bashkëshorti i këngëtares, Liam Hemsworth, e tradhtoi atë.

Reklama

Në korin e këngës ku ka bashkëpunuar me artisten Sia, Cyrus, nënkupton se Hemsworth vazhdoi të “vinte rrotull me këmbët e tij me baltë” dhe se asaj do t’i duhej “të bënte diçka” për këtë.

Shumë fansa të këngëtares “Climb” shkuan në Twitter për të ndarë teoritë e tyre se ajo ishte duke lënë të kuptohet përmes muzikës së saj se Hemsworth nuk ishte besnik ndaj saj, shkruan PageSix.

Foto: AP

“A konfirmoi Miley që Liam e tradhtoi disa herë në shtëpinë e saj në” pyeti një fans.

“Miley Cyrus konfirmoi se Liam Hemsworth e tradhtoi disa herë në këngën e saj të re me këmbë me baltë”, supozoi një tjetër.

Përdoruesit e tjerë të mediave sociale shkuan aq larg sa pretenduan se Hemsworth kishte tradhtuar me më shumë se një gruan.

Foto: Getty Images

Të tjerë vunë në dukje se fustani i “Hannah Montana” që veshi në një shfaqje të modës “Versace” të enjten ishte zbukuruar me 14 vija për të nënkuptuar çdo herë që ish-i i saj dyshohej se tradhtonte.

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”
Lexo po ashtu Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Cyrus edhe më parë ka thumbuar Hemsworth në këngën kryesore të albumit, ” Flowers”, në të cilën ajo këndon për martesën e tyre të dështuar.

Duke shtuar fyerjen ndaj lëndimit, ajo publikoi hitin në shërbimet e transmetimit vetëm disa orë para ditëlindjes së Hemsworth në janar.

Foto: Getty Images

Ish-çifti filloi lidhjen në vitin 2009 pas takimit në xhirimet e “The Last Song”. Cyrus më vonë zbuloi se ajo humbi virgjërinë e saj me yllin e “Hunger Games” kur ishte 16 vjeç.

Ata u takuan dhe u ndanë për vite me radhë përpara se të martoheshin fshehurazi në dhjetor 2018.

Por në gusht 2019, Cyrus njoftoi se po ndaheshin pas më pak se një viti martesë. Ditë më vonë, Hemsworth bëri kërkesë për divorc.

Foto: Getty Images

Cyrus vazhdoi me ish-të dashurën e Brody Jenner, Kaitlynn Carter, edhe pse lidhja ishte jetëshkurtër. Ajo më pas u takua me Cody Simpson për 10 muaj derisa u ndanë në gusht 2020.

Gati dy vjet më vonë, Cyrus konfirmoi romancën e saj me bateristin e Liily, Maxx Morando, me të cilin ajo është ende në lidhje.

Ndërkohë, Hemsworth filloi të takohej me Gabriella Brooks pak para se divorci i tij nga Cyrus të finalizohej në janar 2020. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Rita Ora në krah të burrit të saj e veshur me

Rita Ora në krah të burrit të saj e veshur me "Versace" në Festivalin e Filmit në Sydney

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori