LAJMI I FUNDIT:

“A ke ditur me ecë kur je zgjedhur Miss” – Ganiu krijon debat sërish me Kader Kicajn

“A ke ditur me ecë kur je zgjedhur Miss” – Ganiu krijon debat sërish me Kader Kicajn

Gani Gërmia dhe Kader Kicaj kanë pasur një përplasje të ashpër me njëri-tjetrin pas përfundimit të programit artistik për nder të Ditës së Flamurit.

Të njëjtit diskutuan në oborr, ku të përfshirë qenë edhe Alby the Goat e Lumbardh Salihu.

Ish-Miss Prizreni e ka quajtur vazhdimisht Ganiun burrec, e duke i thënë edhe disa fjalë të tjera.

Foto: Screenshot/YouTube

“Burrec i vogël, i shan femrat lidhje e pa lidhje”, u shpreh ajo.

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” - Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë
Lexo po ashtu “Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” - Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Ai në anën tjetër e ngacmoi pasi është zgjedhur Miss në Prizren në vitin 2016.

Foto: Screenshot/YouTube

“A ke ditur me ecë kur je zgjedhur Miss, se 2016, Miss i 2016”, ka qenë thumbi i gazetarit e humoristit nga Kamenica.

Dyshja kanë vazhduar, ku nuk ka munguar ndërhyrja e konkurrentëve të tjerë të këtij formati.

Foto: Screenshot/YouTube

Kader ndryshe që në hyrje është sulmuar nga banorët dhe momentalisht ruan raporte të mira vetëm me Lumin e Albyn. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori