LAJMI I FUNDIT:

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Mbrëmë (e martë) për 28 Nëntor u organizua një program artistik në Big Brother VIP Kosova 2.

Pas mbarimit, Kader Kicaj pati një përplasje me banorin tjetër të këtij formati, Gani Gërminë.

Ish-Miss Prizreni i tha se duhet të shkonte për të fjetur për shkak se ka pirë shumë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Gani hajde kap veshin shko flej në gjumë, e ke tepruar. Ke pi shumë, ec”, i tha Kader, Ganisë.

Banorët në Big Brother VIP Kosova me program artistik për nder të Ditës së Flamurit
Lexo po ashtu Banorët në Big Brother VIP Kosova me program artistik për nder të Ditës së Flamurit

Gazetari e humoristi ia ktheu: “Çfarë kam unë, çfarë kam bërë”.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ke pi hapa, e di se të pashë”, vazhdoi më tej Kader, duke i thënë që të mos vuaj.

“Sa të mërzitshme jeni bërë, të bezdisshme. Shihemi në ditëve në vazhdim. Ti Miss i vonuar, ke marrë zemër më shumë se ç’duhet”, theksoi mes tjerash Gërmia.

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit kanë pasur një debat të ashpër që në momentin kur hyri Kader brenda BBVK. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori