LAJMI I FUNDIT:

Banorët në Big Brother VIP Kosova me program artistik për nder të Ditës së Flamurit

Banorët në Big Brother VIP Kosova me program artistik për nder të Ditës së Flamurit
Foto: Screenshot/YouTube

Në Big Brother VIP Kosova 2 u organizua një program festiv për nder të Ditës së Flamurit apo 111 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Konkurrentët shfaqën përpara një publiku performanca të ndryshme, përfshirë këtu edhe skeçe.

Secili prej tyre kishin përzgjedhur nga një këngë, recitim apo edhe skeç, për të prezantuar që natyrisht lidhet me festën.

Monika Salihu interpretoi këngën me motive lirike, “Vijnë vaporat”, gjersa Gani Gërmia interpretoi një monolog.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Edona James zgjodhi këngën “Shqipëri oj nëna ime”, kurse Alby, Buci e Kaderi sollën një skeç.

Santiana, Azemi e Blerando në anën tjetër prezantuan vallet tradicionale kombëtare.

Linda mes tjerash këndoi projektin e famshëm, “Moj e bukura more”, ku nuk munguan edhe realizime të tjera.

Ata kaluan një kohë të mrekullueshme duke u shfaqur gjithashtu me veshje kombëtare. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në "çdo familje ka nga një pedofil": Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Magazina
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Kalo në kategori