LAJMI I FUNDIT:

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj
(Foto: Getty Images)

Aktorja hollivudiane, Kate Hudson, ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, të realizuar teksa po merrte rreze dielli para shtëpisë së saj.

Reklama

Mirëpo, vëllait të bukuroshes, Oliver, i cili është gjithashtu një aktor i njohur, nuk i ka pëlqyer aspak ky postim.

Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale
Lexo po ashtu Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale
(Foto: Instagram/katehudson)

Kate u fotografua vetëm me brekët e bikinive dhe me një kapele në kokë, ndërsa gjoksin e zhveshur e mbuloi me një libër.

Postimi i aktores ka marrë rreth gjysmë milioni pëlqime, mirëpo një koment vodhi gjithë vëmendjen.

(Foto: Instagram/katehudson)

“Zot, mos Kate!”, është komenti i vëllait të saj, Oliver Hudson, i cili është i njohur për rolet në serialet televizive, si “Rules of Engagement”, “Nashville” e “Scream Queens”.

Kate Hudson zbulon se ka nisur përgatitjet për albumin e saj të parë
Lexo po ashtu Kate Hudson zbulon se ka nisur përgatitjet për albumin e saj të parë

Ndërsa disa e kuptuan menjëherë se bëhej fjalë për një shaka mes vëllait dhe motrës, të tjerë shfrytëzuan rastin për ta kritikuar aktoren. Sido që të jetë, komenti i Oliver ka marrë mijëra reagime. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/katehudson)

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori