LAJMI I FUNDIT:

Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale

Kate Hudson ‘sundoi’ në tepihun e kuq me paraqitjen sensuale
(Foto: Twitter/Instagram/Getty)

Fustani që kishte veshur pati një dekolte shumë të thellë…

Reklama

Në Festivalin e Filmit në Londër u shfaq premierë filmi “Glass Arch”, vazhdimi i “Knife in the Back” i Rian Johnson, i cili bëri bashkë emrat e mëdhenj të filmit hollivudian.

Ekipi i shkëlqyer udhëhiqej nga aktori britanik, Daniel Craig, të cilin para kamerave e shoqëruan edhe Kate Hudson, Edward Norton, Janelle Monae e Dave Batista.

(Foto: Twitter/Instagram/Getty)

Tepihu i kuq padyshim u sundua nga Kate, e cila zgjodhi një fustan “të rrezikshëm” nga shtëpia e modës Saint Laurent.

Fustani me rripa të hollë kryqëzohet në pjesën e pasme dhe është i prerë në atë mënyrë që i lë pak imagjinatës në pjesën e sipërme të trupit. /Telegrafi/

(Foto: Twitter/Instagram/Getty)

(Foto: Twitter/Instagram/Getty)

(Foto: Twitter/Instagram/Getty)