LAJMI I FUNDIT:

Kanita sjell në treg këngën e re “M’ke harru”

Kanita sjell në treg këngën e re “M’ke harru”
Kanita Suma Foto: YouTube

Kanita është ndër artistet që për vite me radhë ka qëndruar aktive me prurjet muzikore.

Reklama

Po ashtu, bukuroshja brune publikon edhe imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Ditë më parë ajo ka paralajmëruar se do të lansojë këngën e re, që erdhi në treg ditën e sotme (e premte).

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

Këtë e ka bërë të ditur në një postim në rrjetin social Instagram, duke ndarë edhe sekuenca nga klipi.

“M’ke harru” mban titullin prodhimtaria muzikore, instrumentali i së cilës i është besuar producentëve Rzon dhe Pllumb.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

Në video këngëtarja shihet me një pamje engjëllore, e cila u komentua për të mirë nga fansat e saj. /Telegrafi/