LAJMI I FUNDIT:

Kanita josh me dukjen, ndërsa feston ditëlindjen e 19-të

Kanita josh me dukjen, ndërsa feston ditëlindjen e 19-të
Kanita Suma (Foto: Instagram/kanitasofficial)

Këngëtarja shqiptare, Kanita Suma, është një ndër më të ëmblat në estradën shqiptare.

Reklama

Ajo në mënyrë të vazhdueshme sjell projekte muzikore, ndërsa nuk kursen as pozat atraktive, në të cilat duket tërheqëse.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se është duke festuar ditëlindjen.

View this post on Instagram

Birthday look

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Jul 27, 2020 at 4:00am PDT

Ndërsa kumtoi lajmin, Kanita është parë e veshur me plot stil, ndërsa ka pozuar në mënyra të ndryshme para kamerës.

Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”
Lexo po ashtu Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”

“Dukja për ditëlindje”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Let ya hair fall down

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Jul 22, 2020 at 10:10am PDT

Ndërkaq, kënga e saj e fundit “Hala” është pritur mirë nga fansat e saj, e që erdhi në bashkëpunim me këngëtaren Valza. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori