LAJMI I FUNDIT:

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Natën e kaluar, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2, hyri në shtëpi e dashura e Bucit, Verona.

Verona hyri në shtëpi pasi “Vëllai i Madh” inicioi lojën “ngriva-shkriva”, një moment i papritur që erdhi në një kohë kur Buci kishte filluar të bëhej shumë i afërt me Santianen.

Hyrja e Veronës në shtëpi shkakoi një tension të madh. Ajo hyri brenda, i hodhi një vështrim të shpejtë banorëve, për t’u drejtuar më pas te Buci duke i thënë: “Çoje krytë”.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo skenë u tërhoq vëmendjen e të gjithëve, dhe më vonë Kaderi, së bashku me Blerandon në rolin e Bucit, vendosën të ribëjnë skenën në mënyrë humoristike.

Kaderi u ngrit dhe me një frymë loje nisi të imitojë Veronën, ndërsa Blerando u përfshi në lojë duke imituar reagimin e Bucit.

Foto: Screenshot/YouTube

Buci dhe Lumbardhi, të cilët ishin të pranishëm gjatë kësaj skene, nuk mundën t’i mbajnë të qeshurat. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori