Filloreta Raçi e njohur me emrin artistik si Fifi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë mjaft e angazhuar me projekte të reja.

Si një tekstshkruese dhe artiste e zonja, ajo solli disa këngë e bashkëpunime që u mirëpritën nga publiku.

Megjithatë, ajo ka menduar që edhe këtë fillimvit të sjell një të tillë për fansat e shumtë që numëron gjithandej trojeve shqiptare.

View this post on Instagram

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Ajo ka bërë një postim së fundmi në Instagram, përmes të cilit tregon se ka gati dy projekte të reja por që kërkon ndihmën e fansave se cilin prej tyre ta lansojë të parin.

“Një surprizë e vogël. Cilën ta publikoj nanusha. 1. Maniac apo 2. Gjithmonë kthehesh”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Filloreta Raçi Fifi Të gjitha lajmet nga Filloreta Raçi Fifi

Disa prej ndjekësve pëlqyen projektin e parë, e disa të tjerë votuan për këngën e dytë.

View this post on Instagram

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Sidoqoftë, presim në vazhdim të shohim për befasinë e 26 vjeçares. /Telegrafi/