LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit në ceremoninë e ‘Grammy Awards’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit në ceremoninë e ‘Grammy Awards’

Jennifer Lopez u pa duke u përqafuar me bashkëshortin e saj Ben Affleck në ceremoninë e 65-të të çmimeve “Grammy” në Los Angeles të dielën (5 shkurt).

Krijuesja e hitit “Love Don’t Cost a Thing”, 53 vjeç dhe regjisori i Argo, 50 vjeç, u fotografuan përkrah njëri-tjetrit ndërsa pozuan për foto brenda ngjarjes.

Dyshja – e cila u martua dy herë vitin e kaluar u panë elegant në ngjarjen më të madhe vjetore të muzikës.

Ylli i “Shotgun Wedding” ishte në ngjarje për të prezantuar çmimin për albumin më të mirë vokal pop, i cili iu dha Harry Styles.

Lopez dukej fenomenale si kurrë më parë për këtë rast, duke shkëlqyer me një fustan “Gucci”, me një të çarë dramatike deri në kofshë që tregonte këmbët e saj të tonifikuara.

Reklama
Reklama

Fustani i stilistit ishte i mbuluar me diamant i rremë lëshuar sipër.

Këngëtarja e përshtati pamje e saj me bizhuteritë Bulgari dhe e ka shoqëruar me taka të qarta dhe ngjyrë argjendi.

Çifti i famshëm u ul pranë Dwayne Johnson dhe gruas së tij Lauren Hashian.

Në një moment kamera iu drejtua J.Lo-së teksa ajo kërcente me Chris Stapleton, ndërsa bashkëshorti i saj qëndronte pranë saj.

Lopez dhe Affleck u martuan për herë të parë gjatë një dasme në një kishë në Las Vegas në korrik të vitit të kaluar.

Muajin pasardhës, dyshja mbajtën një ceremoni luksoze në pronën e madhe të Affleckut në Atlanta, Georgia me shumë të ftuar të famshëm.

Reklama

Affleck i propozoi yllit në prill pas rindezjes së romancës së tyre në maj 2021 pas ndarjes së Lopez nga ylli i MLB Alex Rodriguez, 47 vjeç.

Reklama

Dyshja ishin fejuar më parë në vitin 2003, pasi bashkë-luajtën në filmin “Gigli”, i cili u publikua në vitin 2002.

Nata më e madhe e muzikës u zhvillua në Crypto.com Arena në qendër të Los Angeles me Trevor Noah si nikoqir për të tretin vit radhazi.

Beyonce kryeson të nominuarit me nëntë nominime të jashtëzakonshme, ndërsa Kendrick Lamar, Adele dhe Harry Styles ndjekin nga afër me disa nominime secili.

Një mori emrash të mëdhenj do të ngjiten gjithashtu në skenë, me Harry Styles, Jay-Z, Stevie Ëonder, Bad Bunny, Mary J. Blige, Brandi Carlile, Luke Combs, Lizzo, Kim Petras dhe Sam Smith të gjithë performuan gjatë ceremonisë. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori