Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney këtë kohë kanë një arsye më shumë për të festuar.

Reklama

Dyshja kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, raporton revista People, megjithëse detajet rreth ditëlindjes dhe emrit aktual të foshnjës nuk janë bërë të ditur zyrtarisht.

Laërence fillimisht ndezi thashethemet për shtatzëninë verën e kaluar dhe më vonë konfirmoi se ishte në pritje të ëmbël.

Jennifer Lawrence (Foto: Getty Images)

Së fundmi, çifti u fotografuan duke shtyrë një karrocë fëmijësh, e cila kishte shumë pika që spekulonin se foshnja kishte ardhur në jetë.

Jennifer Lawrence duket e mahnitshme në premierën e filmit "Don’T Look Up", tregon barkun e rrumbullakosur teksa pret të bëhet nënë për herë të parë Jennifer Lawrence duket e mahnitshme në premierën e filmit "Don’T Look Up", tregon barkun e rrumbullakosur teksa pret të bëhet nënë për herë të parë

Ashtu si shumë të famshëm, Laërence ka folur disa herë për dëshirën për ta mbajtur fëmijën e saj larg vëmendjes.

Reklama

Në një intervistë për Vanity Fair, ajo shpjegoi se ashtu si jeta e saj personale, donte të sigurohej që familja e saj të mbahej jashtë tabloideve.

Reklama

Jennifer dhe Cooke u martuan në vitin 2019 gjatë një ceremonie të vogël private në Rhode Island. /Telegrafi/