LAJMI I FUNDIT:

“Janë gjërat e vogla”, Dua Lipa poston imazhe nga përditshmëria e saj

“Janë gjërat e vogla”, Dua Lipa poston imazhe nga përditshmëria e saj
Foto: Dua Lipa/Instagram

Dua Lipa është një prej yjeve më të mëdha të muzikës në botë, prandaj edhe koha e saj është e limituar.

Reklama

Por, artistja me prejardhje shqiptare krahas angazhimeve të shumta, kujdeset që kohë e lirë të ia kushtoi edhe familjes dhe të dashurit të saj, Anwar Hadid me të cilin është pothuajse e pandashme.

Në një postim të fundit që ka bërë, Dua ka sjell disa imazhe përmes të cilave ka treguar përditshmërinë e saj.

Foto: Dua Lipa/Instagram

26-vjeçarja në disa prej tyre shihet teksa lexon, në “facetime” dhe në shtrat me partnerin e saj.

“Gjërat e vogla kanë rëndësi”, ka shkruar Dua sipër fotografive.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Rikujtojmë që Dua prej vitesh është në lidhje me vëllanë e modeleve Gigi dhe Bella Hadid, Anwar.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Këngëtarja e hitit “Levitating” së fundi ka performuar në “iHeart Festival” që u mbajt në Las Vegas. /Telegrafi/

Foto: Dua Lipa/Instagram
Foto: Dua Lipa/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori