LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll mohon raportimet se do të zhvishet nëse Kroacia fiton Kupën e Botës në Katar

Ivana Knoll mohon raportimet se do të zhvishet nëse Kroacia fiton Kupën e Botës në Katar

Ajo është kthyer në një prej emrave më të komentuar në Kampionatin Botëror në Katar 2022.

Reklama

Tifozja kroate, Ivana Knoll është në fokus në secilën ndeshje që e ka zhvilluar Përfaqësuesja e Kroacisë dhe njëjtë ndodhi edhe mbrëmë (e premte) kur kroatët mposhtën Brazilin për të vazhduar në gjysmëfinale.

E veshur në mënyrë provokuese me ngjyrat e flamurit kroat, influencerja 30 vjeçe bëri tifo nga tribunat për kombëtaren e saj.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

E gjithë kjo vëmendje që ka marrë ka bërë që për modelen të shkruajnë mediumet më të mëdha botërore.

Ndërsa së fundmi media kroate Index.hr raportoi se Knoll ka deklaruar se në rast që Kroacia fiton për herë të parë Kupën e Botës ajo do të zhvishej.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Megjithatë këto raportime i ka demantuar vetë Ivana përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Lajm i rremë, nuk do të zhvishem nëse Kroacia e fiton Kupën e Botës”, ka shkruar Knoll.

Theksojmë që fama që po merr gjatë Botërorit ka bërë që tifozja joshëse të fitoi mbi dy milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. /Telegrafi/

Foto: Ivana Knoll/Instagram
Foto: Ivana Knoll/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Kalo në kategori