Carla Bruni javën e kaluar publikoi albumin më të ri muzikor të titulluar “French Touch”.

Megjithatë, më shumë bënë bujë jeta private e modeles italiane se sa krijimtaritë artistike të ish-Zonjës së parë të Francës.

Marrëdhënia e tyre po shkon për mrekulli, sipas asaj që rrëfen ish “Premiere Dame” për mediat franceze.

Carla 49-vjeçare, në vitin 2008 ka kurorëzuar lidhjen me ish-presidentin e Francës, Nicolas Sarkozy.

“Akoma shumë më tërheq Nicolas, e mendoj se edhe ai tërhiqet nga unë, e shpresoj pas 10 vitesh. Sekreti i martesës sonë? Kombinimi i mirë midis dëshirës dhe miqësisë. Kur jetonim në Elize darkonim gjithmonë dhe flisnim, sepse jemi miq. Por kishim edhe raporte seksuale fantastike. Për të mos u mërzitur, në shtrat mjafton të ruash një pjesë misteri”, ka thënë Bruni.

Reklama
Reklama

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze të pagëzuar me emrin Giulia Sarkozy ndërsa kanë fëmijë edhe nga martesat e mëparshme.

Kujtojmë se në muajin, Bruni, së bashku me modelet Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Helena Christensen dhe Cindy Crawford, mbyllën shfaqjen e modës “Versace Spring / Summer 2018”, e cila ishte një homazh për të ndjerin Gianni Versace. /Telegrafi/