0Shares

Vazhdon mos marrëveshja mes reperëve Mozzik dhe Getinjo me ish menaxherine tyre, Met Elshani.

Dy reperët prej kohësh kanë telashe me koncerte dhe në aspektin muzikor.

Mbi Male ?

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Mar 11, 2018 at 7:49am PDT

Dhe, krejt kjo po ndodh për shkak të mosmarrëveshjeve të të dyja palëve, që tash ka kaluar edhe në aspektin ligjor.

Ishte Met Elshani që fillimisht kërkoi një dëmshpërblim prej 1.4 milionë eurosh nga vëllezërit që thyen marrëveshjen e tyre me dikur kompaninë që përfaqësuan.

With my Brothers BLACK PANTHERS ? @ximipanther @tomapanther @panther_pr

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on Mar 12, 2018 at 2:45am PDT

Vet Met Elshani publikoi fotografi nga momenti i paraqitjes në gjykatë ku ai u shfaq shumë i qetë.

Nuk dihet nëse edhe dyshja Mozzik dhe Getinjo janë paraqitur po ashtu në këtë seancë e cila po vazhdon në kuadër të konfliktit.

Ska ma mir se me kon rahat ne mendje dhe shpirt e bon gjumin ma mire ? ?

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on Mar 8, 2018 at 11:37pm PST

Në anën tjetër vazhdojnë në YouTube të mos shfaqen projektet muzikore që reperët i kanë punuar në On Records. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)