LAJMI I FUNDIT:

Ish-kolegu i Georginas me të cilin punoi bashkë në butik nxjerr sekretet e saj: Ishte gjithmonë arrogante, donte të lidhej me një milioner

Ish-kolegu i Georginas me të cilin punoi bashkë në butik nxjerr sekretet e saj: Ishte gjithmonë arrogante, donte të lidhej me një milioner
Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

Georgina Rodriguez është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes, pas premierës së sezonit të dytë të serialit të saj të suksesshëm në Netflix me titull ‘I Am Georgina’.

Reklama

Partnerja e Cristiano Ronaldos ka treguar më herët se yllin portugez e ka takuar për herë të parë në dyqanin e markës “Gucci” ku ajo punonte në qendër të Madridit, shkruan Marca.

Por tani, përdoruesi i TikTok, Pablo Bone, ka pohuar se ka punuar me Georginan, të cilën ai e etiketoi si arrogante edhe para se ajo të takonte Cristianon.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

“Kam punuar me Georgina Rodriguezin në ‘Gucci’ rreth dy muaj apo më shumë përpara se ajo të bëhej një personazh i famshëm”, tha Bone.

“Kemi përkuar disa herë duke punuar në dyqan, ajo ishte në seksionin e femrave dhe unë në atë të meshkujve”.

“E kisha parë Cristianon disa herë në dyqan para se të takoheshin dhe e vërteta është se ka shumë gjëra që u thanë për Cristianon dhe Georginan”.

Foto: Georgina Rodriguez/Instagram

“Georgina ka qenë gjithmonë e tillë, edhe sikur të mos kishte shumë para apo të mos kishte paratë që ka tani, gjithmonë e kishte këtë atmosferë arrogance dhe superioriteti”.

“Në fund, ajo ishte gjithmonë në kërkim të suksesit të madh dhe kjo është arsyeja pse ajo punoi në firma të ndryshme luksoze. Ajo njihte shumë njerëz në botën e jetës së natës në Madrid”.

Deklaratat e Bone në TikTok shkojnë shumë më tej, pasi ai tregon se Georgina ishte tashmë ambicioze dhe kishte në mendje të martohej me një milioner.

Foto: Georgina Rodirguez/Instagram

“Siç e dinë të gjithë, Georgina ka thënë se u takua me Cristianon kur ai po hynte në dyqanin ‘Gucci’ me disa miq dhe djalin e tij dhe ajo sapo po dilte nga dera, por nuk ishte kështu”, pohoi Bone.

“Kur Cristiano hyri në dyqanin ‘Gucci’, ne të gjithë u kthyem për ta parë, sepse ai është një burrë super i gjatë dhe këta lloj klientësh frekuentohen vetëm nga menaxherët e dyqaneve”, deklaroi ai. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kalo në kategori