Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, Lamar Odom ka treguar se ka qenë i obsesionuar pas seksit. “Unë kam qenë i obsesionuar pas seksit për aq kohë sa unë mund të kujtoj,” Lamar Odom shkruan në librin e tij, “Darkness to Light”.

Odom poashtu për herë të parë është hapur rreth varësisë nga droga që gati i kushtoi atij me jetë.

39-vjeçari zbulon se ka pasur marrëdhënie seksuale me më shumë se 2000 gra. “Kishte shumë stripere për t’u numëruar”. Kjo nuk ishte një punë e madhe, por shpesh i paguaja”, ka thënë ai.

(Lamar Odom, foto:Getty Images/Guliver)

Odom e pranon se e ka tradhtuar edhe Khloe gjatë martesës me të. “Unë doja ta fshehja. Por ky mëkat i madh ishte i vështirë për mua për t’u fshehur kisha një problem”, thotë ndër tjerash Lamar.

Basketbollisti amerikan tani pranon se është pa ilaqe por që akoma nuk është larguar tërësisht nga droga.

Përndryshe, Khloe dhe Lamar u ndanë pas katër vitesh martesë, në vitin 2013. /Telegrafi/

(Lamar Odom dhe Khloe Kardashian, foto: Getty Images, Jason LaVeris/FilmMagic/Guliver)