LAJMI I FUNDIT:

Inter Miami zyrtarizon Lionel Messin me një video interesante

Inter Miami zyrtarizon Lionel Messin me një video interesante

Lionel Messi ka vendosur ta vazhdojë karrierën te Inter Miami, duke refuzuar oferta nga shumë klube.

Reklama

Argjentinasi spekulohej se mund të rikthehet te Barcelona, apo të vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite, ku luajnë Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema, ​​por vendimi i tij ishte ndryshe.

Tani klubi i Inter Miamit ka postuar një video, ku shiheshin lajmet nga më të ndryshimet që e lidhnin Messin me shumë klube.

Në fund shihet emri i Messit me ngjyrat e klubit amerikan.

Lionel Messi zbulon arsyen pse refuzoi të kthehej te Barcelona
Lexo po ashtu Lionel Messi zbulon arsyen pse refuzoi të kthehej te Barcelona

Ende nuk janë bërë të ditura detajet e marrëveshjes, pasi siç ka thënë argjentinasi, ende nuk është mbyllur gjithçka 100 për qind. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Kalo në kategori