LAJMI I FUNDIT:

MLS

730 Artikuj

Messi shënoi një supergol nga distanca, i ngjashëm me një nga golat e tij më të mëdha ndonjëherë

Messi shënoi një supergol nga distanca, i ngjashëm me një nga golat e tij më të mëdha ndonjëherë

Ligat tjera
Ramos, Reus, De Bruyne: Yjet që mund t’i bashkohen Messit në MLS sezonin e ardhshëm

Ramos, Reus, De Bruyne: Yjet që mund t’i bashkohen Messit në MLS sezonin e ardhshëm

Ndërkombëtare
Nuk u lejua të futej në lojë për dy minuta, Messi gjen një kamerë anësore dhe shpërthen ndaj MLS-së

Nuk u lejua të futej në lojë për dy minuta, Messi gjen një kamerë anësore dhe shpërthen ndaj MLS-së

Ndërkombëtare
Lista e 50 klubeve më të vlefshme të futbollit: Man Utd lë pas Real Madridin, ngjiten klubet e MLS

Lista e 50 klubeve më të vlefshme të futbollit: Man Utd lë pas Real Madridin, ngjiten klubet e MLS

Ndërkombëtare
Inter Miami fiton me rezultat të thellë, Messi me paraqitje monstruoze duke kontribuar në gjashtë gola

Inter Miami fiton me rezultat të thellë, Messi me paraqitje monstruoze duke kontribuar në gjashtë gola

Ndërkombëtare
Messi me paraqitje të jashtëzakonshme, realizon dy gola dhe bën dy asistime në fitoren e thellë të Inter Miamit

Messi me paraqitje të jashtëzakonshme, realizon dy gola dhe bën dy asistime në fitoren e thellë të Inter Miamit

Ndërkombëtare
Zbulohet shifra mahnitëse që ka fituar Lionel Messi që nga transferimi në Inter Miami

Zbulohet shifra mahnitëse që ka fituar Lionel Messi që nga transferimi në Inter Miami

Ligat tjera
Djali i Leo Messit shënon pesë gola dhe rikrijon festën e babait të tij

Djali i Leo Messit shënon pesë gola dhe rikrijon festën e babait të tij

Ligat tjera
Truproja i Messit nuk e shikon se a po zhvillohet ndeshja, ai u fut në fushë për ta ruajtur argjentinasin nga një tifoz

Truproja i Messit nuk e shikon se a po zhvillohet ndeshja, ai u fut në fushë për ta ruajtur argjentinasin nga një tifoz

Ligat tjera
Thyhet rekordi i tifozërisë në Kansas City, Messi përkujdesët për t’i argëtuar me një gol spektakolar 

Thyhet rekordi i tifozërisë në Kansas City, Messi përkujdesët për t’i argëtuar me një gol spektakolar 

Ndërkombëtare
Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Ligat tjera
Një tifoze kalon gjitha pengesat dhe takon Messin gjatë ndeshjes, sigurimi shkakton kaos me hyrjen në fushë

Një tifoze kalon gjitha pengesat dhe takon Messin gjatë ndeshjes, sigurimi shkakton kaos me hyrjen në fushë

Ndërkombëtare
Messi rikthehet pas katër ndeshjeve, shënon gol të mrekullueshëm për Inter Miamin

Messi rikthehet pas katër ndeshjeve, shënon gol të mrekullueshëm për Inter Miamin

Ndërkombëtare
Gol dhe asistim i jashtëzakonshëm nga gjysma e fushës, Xherdan Shaqiri hero në fitoren e Chicagos

Gol dhe asistim i jashtëzakonshëm nga gjysma e fushës, Xherdan Shaqiri hero në fitoren e Chicagos

Ndërkombëtare
Jo në MLS – Messi mund të mos jetë as lojtari më i mirë në ekipin e tij

Jo në MLS – Messi mund të mos jetë as lojtari më i mirë në ekipin e tij

Ligat tjera
Leo Messi u përplas me trajnerin e rivalëve në tunel pas ndeshjes ndaj Monterrey

Leo Messi u përplas me trajnerin e rivalëve në tunel pas ndeshjes ndaj Monterrey

Ligat tjera
“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

Ligat tjera
Messi thyen heshtjen dhe tregon për tërheqjen nga futbolli, zbulon prapaskena edhe nga largimi i dhimbshëm prej Barcelonës

Messi thyen heshtjen dhe tregon për tërheqjen nga futbolli, zbulon prapaskena edhe nga largimi i dhimbshëm prej Barcelonës

Ndërkombëtare
Beckham zbulon se transferimi i Messit në Miami ishte planifikuar shumë kohë përpara verës së 2023

Beckham zbulon se transferimi i Messit në Miami ishte planifikuar shumë kohë përpara verës së 2023

Ligat tjera
Vlera mbi 1 miliard: Si arriti Beckham një nga marrëveshjet më të mëdha sportive ndonjëherë

Vlera mbi 1 miliard: Si arriti Beckham një nga marrëveshjet më të mëdha sportive ndonjëherë

Ndërkombëtare
Juni Calafat ia propozon Florentino Perezit transferimin e super talentin që e duan shumë skuadra evropiane

Juni Calafat ia propozon Florentino Perezit transferimin e super talentin që e duan shumë skuadra evropiane

La Liga
Giacomo Vrioni me gol të bukur në Amerikë, por ekipi i tij pëson humbje në shtëpi

Giacomo Vrioni me gol të bukur në Amerikë, por ekipi i tij pëson humbje në shtëpi

Ligat tjera
I ndihmuar edhe nga erërat e forta, shoku i Xherdan Shaqirit shënon gol spektakolar nga gjysma e fushës

I ndihmuar edhe nga erërat e forta, shoku i Xherdan Shaqirit shënon gol spektakolar nga gjysma e fushës

Ndërkombëtare
Një nga huqjet më të mëdha në histori vjen nga MLS, kalon edhe portierin dhe nuk shënon

Një nga huqjet më të mëdha në histori vjen nga MLS, kalon edhe portierin dhe nuk shënon

Ndërkombëtare