LAJMI I FUNDIT:

Imazhet përbrenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadidit në Londër

Imazhet përbrenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadidit në Londër
Foto: Dua Lipa/Instagram

Dua Lipa është parë shpesh duke jetuar në të gjithë botën, duke shijuar pushimet luksoze me miqtë dhe duke realizuar koncerte për miliona fansat e saj, megjithatë, jeta e saj në shtëpi është po aq luksoze.

Reklama

Këngëtarja e hitit “Levitating” jeton në një shtëpi luksoze në Londër, pasi doli në tregun e pronave në vitin 2017 kur ishte vetëm 22 vjeçe. Dua e ndan kohën e saj midis Mbretërisë së Bashkuar dhe ShBA-së me të dashurin dhe modelin Anwar Hadid, megjithatë, besohet se çifti u izolua në shtëpinë e saj në Londër gjatë pandemisë së coronavirusit, shkruan Hello.

Artistja është shumë private në lidhje me shtëpinë e saj, megjithatë ajo ka ndarë disa shikime të fshehta në rrjetet sociale, duke treguar tiparet mahnitëse të pronës, siç janë muret me tulla të ekspozuara, dritaret e tavanit dhe tavolinat e punës prej mermeri.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Shikoni më poshtë disa nga ambientet më luksoze të shtëpisë së yllit me prejardhje shqiptare.

Dhoma e ndjenjës

Foto: Dua Lipa/Instagram

Ne jemi të dashuruar me murin e ekspozuar me tulla në dhomën komode të jetesës së Duas, të kompletuar me dyer rrëshqitëse prej xhami dhe një dritare e cila ofron shumë ndriçim natyral. Shtrati i saj argëtues sjell shumë ngjyra në dhomë, perfekte për netët e verës në shtëpi.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Këngëtarja tregoi më shumë nga muret e saj të ekspozuara me tulla në Instagram, përmes fotografive të ndara me ndjekësit e saj.

Kuzhina e Dua Lipës

Foto: Dua Lipa/Instagram

Kuzhina e Duas është po aq argëtuese, me tipare të ngjyrës blu të errët dhe një tavolinë pune prej mermeri. Këngëtarja madje i ka përshtatur pajisjet me skemën e ngjyrave.

Banja

Foto: Dua Lipa/Instagram

Banjo e këngëtares duket e mahnitshme, ku dominon ngjyra e zezë dhe mermeri në të gjithë hapësirën. Banja duket se ka një pasqyrë të madhe përpara, dhe një vaskë të madhe dushi, e cila mund të shihet në sfond.

Dhoma e gardërobës

Foto: Dua Lipa/Instagram

Dua ndau një ‘selfie’ nga brenda gardërobës së saj me ndjekësit në rrjetet sociale, duke treguar hapësirën e saj të organizuar të kompletuar me varëse rrobash dhe shina kur mund të ekspozohen ato. Muret kanë një ngjyrë të bukur blu, me një qilim krem neutral në dysheme.

Kopshti i Dua Lipës

Foto: Dua Lipa/Instagram

Këngëtarja ndau një fotografi mahnitëse teksa merrte rreze dielli në kopshtin e saj, nga ku mund të shihej dhoma e qëndrimit ditor. Ylli ka poça prej argjendi përgjatë mureve, perfekte për të argëtuar mysafirët në mbrëmje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Magazina
Kalo në kategori