Ideja e një shkëmbimi të mundshëm që përfshin Paulo Dybala dhe Mauro Icardi nuk është plotësisht e vdekur.

Icardit tashmë i është thënë se ai nuk është pjesë e planeve të Interit edhe pse Wanda Nara kishte thënë se dikush në klubi i ka thënë të qëndrojë.

Ishte drejtori i deleguar Beppe Marotta, ai që ia mbyll derën përfundimisht argjentinasit.

Mauro Icardi . (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Në anën tjetër Paulo Dybala është në shitje dhe gjatë javëve të fundit asnjë klub nuk arriti të nënshkruajë me të.

RaiSport pretendon se ideja e një shkëmbimi që përfshin Icardin dhe Dybalan është në diskutim pavarësisht se të dy klubet mohojnë ndonjë bisedë për këtë idenë.

Paulo Dybala . (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Në ditët në vijim mund të ketë të tjera lajme në këtë drejtim. /Telegrafi/