LAJMI I FUNDIT:

Ia fshinë këngën nga YouTube, reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

Ia fshinë këngën nga YouTube, reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë
Foto: Screenshot/Instagram

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, ditën e djeshme (e hënë) u rikthye pas disa muajsh me këngë të re.

“Si ai” titullohej projekti, të cilin e lansoi në kanalin zyrtar të saj në YouTube, pas largimit nga Friends Entertainment.

Ajo ka bërë një reagim së fundmi pasi kjo këngë iu fshi nga platforma YouTube.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja nga Prizreni në një shkrim të gjatë i kërkoi falje fansave duke thënë se këtë ia ka lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit.

"Njollosma emrin e fytyrën" - Tayna rikthehet pas disa muajsh me këngën e re "Si ai"
Lexo po ashtu "Njollosma emrin e fytyrën" - Tayna rikthehet pas disa muajsh me këngën e re "Si ai"

Postimi i plotë i Taynës (pa ndërhyrje):

“Unë, për mua jam e Para!

Për vite kam punuar shumë në cdo disponim te mundshëm, në cdo gjendje emocionale/shpirtërore/shëndetësore pa u dorzuar kurrë e në ndërkohë këto vite, te tjerët i kan shijuar lehtë rezultatet e sukseseve të mia te cilat ju bënë atyre “ shpi “. Po shpija ime nuk kishte rëndësi. Shëndeti i familjarëve të mi vazhdon të mos ketë rëndësi per ta.

Në heshtjen e shumë njerëzve mësova shumëçka.

Ashtu si mbreti Artur, me shpatën e së vërtetës, dinjitetit dhe respektit për veten dhe të gjithë njerëzit që një zemër e kanë, dal me kraharorin hapur dhe bërtas: NUK bëhet dot njeriu i madh as me para, as me famë, e as me ligësi. Ti je njeri i vogël kur vjen në këtë Tokë për të vuajtur suksesin që kurrë s’ja ndeve aromën, ke ardhur për t’u kacavjerrë në xham ashtu si një kërmill pas shiu…

Po unë, do të të vrojtoj me durim, sepse unë jam e MADHE…

I kërkoj ndjesë dëgjuesve t’mi për videon e hequr, por unë e di që do më kuptoni, e bashkë me mua, do bëni durim para mjeranëve të cilët nuk lënë një rast t’u ikë, pa treguar sa të vegjël janë!

Un ja kam lënë në dorë drejtësisë edhe Zotit”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Kalo në kategori