LAJMI I FUNDIT:

Publikohet ‘intro’, Tayna iu këndon heroinave shqiptare

Publikohet ‘intro’, Tayna iu këndon heroinave shqiptare
Tayna (Foto: YouTube)
Reklama

Ashtu siç kishte paralajmëruar, reperja nga Prizreni, Tayna, ka lansuar sot për Ditën e Pavarësisë ‘intro’-n e albumit të ri, “Heroinat”.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale, gjersa Doruntina Shala (emri i vërtetë) mori vëmendje me dukjen tërheqëse.


“Heroinat” siç mban edhe titullin i dedikohet të gjitha femrave shqiptare që kanë lënë gjurmë në historinë tonë.

Tayna (Foto: YouTube)

Ajo edhe në këtë video ka përmendur Mbretëreshën Teuta, Majlinda Kelmendin, Shote Galicën, Marigonën, Nexhmije Pagarushën, Elena Gjikën etj.

Teksti është shkruar nga vet artistja, kurse miksimi, masterizimi dhe producimi u bë nga Cricket.

Të gjitha lajmet nga Tayna
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Tayna

Projekti, i punuar në ‘Friends Entertainment’ nën drejtimin e Yllka Mustafës, besohet se do mirëpritet nga fansat e publiku.

Tayna (Foto: YouTube)

Videoja i është besuar Wonder dhe producent ekzekutiv theksojmë se është Rinor Hykolli.

Në vijim pritet të publikohen edhe këngët e tjera nga albumi i ri i Taynës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori