Haxhi Robin Krasniqi po vazhdon të zhvillojë një karrierë të boksit në shtetin gjerman.

Pos jetës prej një sportisti, Krasniqi nuk e lë anash së shijuari edhe jetën sentimentale dhe familjare.

?

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on Jun 26, 2017 at 12:01pm PDT

Në fakt, boksieri dhe modelja shqiptare, Heidi Lushtaku, e cila është mbesa e kryetarit të Skenderajt, Sami Lushtakut ka kohë që kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre.

Boksieri sa herë t’i jepet mundësia e shpreh me admirim se ndihet krenar me bashkëshorten që e ka në krahë.

“Unë jam shumë krenar për gruan time Heidi Lushtaku. Ajo është gruaja më e bukur në botë”, ka shkruar Haxhia në Instagram.

I am very proud of my wife ? @heidi.lushtaku She is the most beautiful woman in the world. #proud ?

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on Oct 8, 2017 at 5:00am PDT

Heidi, në fotografinë e publikuar prej të dashurit në llogarinë personale në Instagram, shihet teksa merr poza joshëse ndërsa ka të zbuluar barkun deri afër gjinjve.

Edhe Heidi me Robinin po i japin fund beqarisë? Modelja jep indikacionet e para rreth vellos së nusërisë (Foto) Edhe Heidi me Robinin po i japin fund beqarisë? Modelja jep indikacionet e para rreth vellos së nusërisë (Foto)

Kujtojmë se 26-vjeçarja është imazh i një numri të madh të kompanive, të cilat kryesisht operojnë në shtetin zviceran.

Ndryshe, 30-vjeçari junikas do ta shohim shumë shpejt në ring, pasi ka paralajmëruar një meç të ri. /Telegrafi/

❤️

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on Aug 17, 2017 at 3:51am PDT