LAJMI I FUNDIT:

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Në këtë verë, tifozët kanë mundur të shikojnë disa transferime të mëdha e që mund të thuhet se ishin të befasishme.

Reklama

Kai Havertz, Leroy Sane, Thomas Partey, Victor Osimhen dhe Ruben Dias, ishin vetëm nga disa nga transferimet e mëdha që u realizuan në këtë afat që përfundoi më 5 tetor.

Më poshtë keni mundësinë që t’i shikoni 20 transferimet më të mira që janë realizuar në këtë verë, raporton Goal.com:

#20 Nelson Semedo | Barcelona te Wolves | £28m/$36m

#19 Ollie Watkins | Brentford te Aston Villa | £28m/$36m

#18 Francisco Trincao | Braga te Barcelona | £28.3m/$37m

#17 Rodrigo | Valencia te Leeds | £30m/$39m

#16 Hakim Ziyech | Ajax te Chelsea | £33.5m/$44m

#15 Donny van de Beek | Ajax te Manchester United | £34.7m/$45m

#14 Fabio Silva | Porto te Wolves | £35m/$45m

#13 Wesley Fofana | Saint-Etienne te Leicester | £36.5m/$47m

#12 Nathan Ake | Bournemouth te Manchester City | £40m/$52m

#11 Diogo Jota | Wolves te Liverpool | £41m/$53m

#10 Leroy Sane | Manchester City te Bayern Munich | £44.7m/$58m

#9 Mauro Icardi | Inter te PSG | £45m/$58m

#8 Thomas Partey | Atletico Madrid te Arsenal | £45m/$58m

#7 Timo Werner | RB Leipzig te Chelsea | £47.5m/$61m

#6 Ben Chilwell | Leicester te Chelsea | £50m/$65m

#5 Miralem Pjanic | Juventus te Barcelona | £59m/$73m

#4 Ruben Dias | Benfica te Manchester City | £62m/$79m

#3 Arthur | Barcelona te Juventus | £66m/$86m

#2 Kai Havertz | Bayer Leverkusen te Chelsea | £70m/$91m

#1 Victor Osimhen | Lille te Napoli | £74m/$96m. /Telegrafi/