LAJMI I FUNDIT:
Leroy Sane

Leroy Sane

313 Artikuj

Dy lojtarët që Flick i dëshiron te Barcelona

Dy lojtarët që Flick i dëshiron te Barcelona

La Liga
UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

Liga e Kampionëve
Dy gola për katër minuta nga Bayerni përballë Realit – përmbyset rezultati

Dy gola për katër minuta nga Bayerni përballë Realit – përmbyset rezultati

Liga e Kampionëve
Barcelona kontakton Bayern Munichun për yllin e skuadrës

Barcelona kontakton Bayern Munichun për yllin e skuadrës

La Liga
Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Liga e Kampionëve
Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Ku janë ata tani? Dhjetë blerjet e para të Pep Guardiolës si trajner i Manchester City

Premier League
Juventusi i ofron një rrugëdalje dy yjeve të Bayernit– synohet transferimi i tyre në verë

Juventusi i ofron një rrugëdalje dy yjeve të Bayernit– synohet transferimi i tyre në verë

Serie A
Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Bundesliga
Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Bundesliga
Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Shtyu dhe goditi Leroy Sanen, trajneri kroat i Union Berlin njoftohet me dënimin nga Federata Gjermane e Futbollit

Shtyu dhe goditi Leroy Sanen, trajneri kroat i Union Berlin njoftohet me dënimin nga Federata Gjermane e Futbollit

Bundesliga
“Erdhi të më provokonte në hapësirën time, më shtyu dhe unë reagova” – Bjelica flet për momentin me Sanen

“Erdhi të më provokonte në hapësirën time, më shtyu dhe unë reagova” – Bjelica flet për momentin me Sanen

Bundesliga
Sane e kërkoi topin, trajneri i Union Berlinit e goditi jo një – por dy herë

Sane e kërkoi topin, trajneri i Union Berlinit e goditi jo një – por dy herë

Bundesliga
Tre gjigantët evropianë që duan ta largojnë Sanen nga Bayerni

Tre gjigantët evropianë që duan ta largojnë Sanen nga Bayerni

Premier League
Bayern merr një fitore komode ndaj Hoffenheimit, mban hapin në garën për titull

Bayern merr një fitore komode ndaj Hoffenheimit, mban hapin në garën për titull

Bundesliga
Barcelona mund të nënshkruajë me Leroy Sane

Barcelona mund të nënshkruajë me Leroy Sane

Bundesliga
Leroy Sanen e tradhtuan nervat, e grushtoi kundërshtarin në ndeshje miqësore dhe u përjashtua me të kuq

Leroy Sanen e tradhtuan nervat, e grushtoi kundërshtarin në ndeshje miqësore dhe u përjashtua me të kuq

Ndërkombëtare
Kane zbulon lojtarin me të cilin i pëlqen të luajë tek Bayern Munich

Kane zbulon lojtarin me të cilin i pëlqen të luajë tek Bayern Munich

Bundesliga
Bayern Munich fiton ‘dramën’ e gjashtë golave në “Allianz Stadium”, Kane vazhdon me formë fantastike

Bayern Munich fiton ‘dramën’ e gjashtë golave në “Allianz Stadium”, Kane vazhdon me formë fantastike

Bundesliga
Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Bundesliga
Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Ndërkombëtare
Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bundesliga