LAJMI I FUNDIT:
Ruben Dias

Ruben Dias

71 Artikuj

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Premier League
Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Premier League
CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

Ndërkombëtare
Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Shkumbin Pireva
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Driton Gajraku
Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Formacion i frikshëm, a mundet Portugalia ta fitojë Kupën e Botës?

Shkumbin Pireva
Formaconi i kombinuar për derbin mes Liverpoolit dhe Manchester City: Kush përfshihet, kush mbetet jashtë

Formaconi i kombinuar për derbin mes Liverpoolit dhe Manchester City: Kush përfshihet, kush mbetet jashtë

Premier League
Nga Pedri te Vincius, Haaland e Mbappe formacioni i futbollistëve më të shtrenjtë në botë

Nga Pedri te Vincius, Haaland e Mbappe formacioni i futbollistëve më të shtrenjtë në botë

Ndërkombëtare
Formacioni i xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, nuk ka vend për dyshen Mbappe – Haaland

Formacioni i xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, nuk ka vend për dyshen Mbappe – Haaland

Liga e Kampionëve
Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Premier League
Nga Maguire te Van Dijk, Dias dhe Militao – 10 qendërmbrojtësit më të shtrenjtë në historinë e futbollit

Nga Maguire te Van Dijk, Dias dhe Militao – 10 qendërmbrojtësit më të shtrenjtë në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Formacioni i mundshëm i Man Cityt të ‘frikshëm’ me Haalandin si qendërsulmues

Formacioni i mundshëm i Man Cityt të ‘frikshëm’ me Haalandin si qendërsulmues

Premier League
Një epokë e re në futboll ka filluar tashmë: Kush është “mbreti”?

Një epokë e re në futboll ka filluar tashmë: Kush është “mbreti”?

Ndërkombëtare
Portugalia pa dy qendërmbrojtësit kryesorë ndaj Turqisë

Portugalia pa dy qendërmbrojtësit kryesorë ndaj Turqisë

Përfaqësueset
City merr goditjen e rëndë, Ruben Dias pritet t’i mungojë gjatë

City merr goditjen e rëndë, Ruben Dias pritet t’i mungojë gjatë

Premier League
L’Equipe zgjedh formacionin e vitit 2021 me yje si Benzema dhe Salah – injoron Messin, Ronaldon dhe Mbappen

L’Equipe zgjedh formacionin e vitit 2021 me yje si Benzema dhe Salah – injoron Messin, Ronaldon dhe Mbappen

Ndërkombëtare
Publikohet lista e lojtarëve më të vlefshëm në botë – e mbushur me lojtarë të rinj

Publikohet lista e lojtarëve më të vlefshëm në botë – e mbushur me lojtarë të rinj

Ndërkombëtare
CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
“Unë do të flas për dy lojtarë” – William Gallas shpërfill Van Dijkun e Liverpoolit dhe emëron dy mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier

“Unë do të flas për dy lojtarë” – William Gallas shpërfill Van Dijkun e Liverpoolit dhe emëron dy mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier

Premier League
IFFHS shpall formacionin e vitit: Emra të mëdhenj zënë vend në 11-shen startuese, por mungon Mo Salah

IFFHS shpall formacionin e vitit: Emra të mëdhenj zënë vend në 11-shen startuese, por mungon Mo Salah

Ndërkombëtare
City mbetet hija e Chelseat, triumfon ndaj Aston Villas

City mbetet hija e Chelseat, triumfon ndaj Aston Villas

Premier League
Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Premier League