LAJMI I FUNDIT:

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t’ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t’ia fusë rrushin në gojë Santianës

Pas një periudhe tensionesh dhe debatash në lidhje me afrimitetin gjithmonë në rritje midis Bucit dhe Santianës brenda shtëpisë së BBVK, dhe pas reagimeve të ashpra nga e dashura e Bucit dhe i dashuri i Santianës, duket se dy banorët kanë vendosur të mos i kushtojnë vëmendje spekulimeve dhe të vazhdojnë ngacmimet e tyre.

Shumë skena ku Buci është parë teksa i afrohet Santianës në mënyrë të vazhdueshme kanë rikthyer vëmendjen në shtëpi.

Veçanërisht jehonë kanë bërë pamjet kur Buci xhelozoi, pasi Santiana qau për largimin e Azemit nga shtëpia.

Foto: Screenshot/YouTube

Si kulm i këtyre interaksioneve, ishte loja që ata zgjodhën ta luanin, duke provuar t’ia fusnin rrushin në gojë njëri- tjetrit.

Këtë lojë ata e luajtën në sy të Besit dhe Ganiut, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin
Lexo po ashtu Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin

Ky akt, i cili mund të interpretohet si një formë loje dhe flirtimi, duket se ka çuar në një nivel tjetër dinamikën midis Bucit dhe Santianës.

Përkundër kritikave dhe komenteve të shumta, Buci dhe Santiana kanë vazhduar të jenë shumë të afërt në shtëpinë e BBVK, duke u bërë një nga banorët më të komentuar. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori