LAJMI I FUNDIT:

Gwen Stefani dhe Blake Shelton kërkojnë një grua që t’ua sjell në jetë një fëmijë

Gwen Stefani dhe Blake Shelton kërkojnë një grua që t’ua sjell në jetë një fëmijë

Mediat e huaja raportojnë se këngëtarja amerikane dhe i dashuri i saj kanë vendosur të kenë një fëmijë të përbashkët.

Gwen Stefani dhe muzikanti, Blake Shelton janë në lidhje tre vjetët e fundit dhe tani kanë vendosur të bëhen prindër të një fëmije përmes një nëne surrogate.

Biondina tashmë nënë e tre djemve në saje të martesës, tashmë ish-bashkëshortit, Gavin Rosedale.

Siç raporton revista amerikane Us Weekly, dyshja janë në përgatitjet përfundimtare për zgjedhjen e nënës që t’ua sjell në jetë fëmijën.

Ata janë së bashku që nga viti 2015 dhe nëse këto spekulime janë të vërteta, ky do të jetë fëmija i parë për Shellon, megjithëse ishte i martuar me këngëtaren, Miranda Lambert.

Ndryshe, dyshja është duke punuar ndaras në projekte të ndryshme të muzikës dhe do të mbajnë disa koncerte gjatë vitit të ardhshëm. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Kalo në kategori