LAJMI I FUNDIT:

Gwen dhe Blake të lumtur me kooperimin

Gwen dhe Blake të lumtur me kooperimin

Ata janë në lidhje romantike për më pak se një vit, por kjo nuk i ka penguar që të punojnë një këngë së bashku, e cila do të jetë pjesë e albumit më të ri të këngëtarit të muzikës country.

Në një intervistë të fundit, Blake ka folur rreth asaj se si ishte të punonte me të dashurën e tij në një këngë, meqë ata vijnë nga zhanre aq të ndryshme të muzikës.

“Në ishim duke menduar se çfarë do të thonë njerëzit për bashkëpunimin tonë, si do të pritet, dhe gjerat e tjera. Dhe më pas thamë: E di se çfarë, kujt i intereson”, u shpreh ai.


“Kënga ‘Go Ahead And Break My heart’ më pëlqen! Është e rëndësishme për ne edhe me faktin që e shkruam së bashku”, shtoi ai. /Telegrafi/
gwen 1

gwen 2

gwen 3

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori