LAJMI I FUNDIT:

Guardiola e fali dhe e futi në formacionin bazë, Toure ia kthen me një super gol (Video)

Guardiola e fali dhe e futi në formacionin bazë, Toure ia kthen me një super gol (Video)

Manchester City ka kaluar në epërsi përballë Crystal Palace.

Ka qenë i dënuari i Guardiolës, Yaya Toure që ka realizuar golin e parë në këtë sfidë.


Ishte minuta 39-të e ndeshjes, kur sulmuesi spanjoll Nolito asistoi për afrikanin i cili shënoi një gol të bukur për 0-1.

Kujtojmë që Toure është futur në formacionin startues të Cityt vetëm pasi i kërkoi falje Pep Guardiolës. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Ndërkombëtare
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kalo në kategori