Familja e Edin Dzekos fundin e vitit 2019 është duke e klaur në Dubai, ku po i shijojnë temperaturat e larta në plazhet e atjeshme.

Amra (Silajdzic) Dzeko i ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka vënë në pah edhe figurën mahnitëse trupore.

Dzeko dhe partnerja e tij vazhdojnë pushimet në Dubai Dzeko dhe partnerja e tij vazhdojnë pushimet në Dubai

Njësoj sikurse edhe në fund të vitit të kaluar, familja e sulmuesit të Romës i ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, ndërsa atje kanë marrë pjesë në shumë aktivitet dhe janë shoqëruar me miqtë e tyre.

View this post on Instagram

☀️🌴👩‍❤️‍💋‍👨🌊

A post shared by Amra Džeko (@amradzeko) on Dec 28, 2019 at 8:42am PST

“Deri herën tjetër, Dubai, shihemi”, ka shkruar Amra në përshkrimin e disa prej fotografive që i ka publikuar në Instagram, ndërsa në to nuk mungon edhe futbollisti boshnjak.

Natyrisht se fotografia që ka tërhequr më së shumti vëmendje është ajo në të cilën gruaja e Dzekos ka pozuar me bikini. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Until next time Dubai 👋🏼 #seeya

A post shared by Amra Džeko (@amradzeko) on Dec 29, 2019 at 10:50am PST

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Amra Džeko (@amradzeko) on Dec 29, 2019 at 3:20am PST