LAJMI I FUNDIT:

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, ka reaguar për herë të parë pas aksidentit të djeshëm të babait të saj, Hajrush Behluli, i cili u godit nga një veturë në qytetin e Prizrenit të premten.

Përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Facebook, ajo ka shprehur falënderimin dhe emocionin e saj për mbështetjen dhe interesimin e shumtë nga miqtë dhe fansat.


“Përshëndetje për ju miq e dashamirë të shumtë që na keni thirrur, u interesuat, jeni lutur për gjendjen e babit dhe të gjithë ju që na keni vizituar, ju faleminderit nga zemra”, shkroi këngëtarja në postimin e saj.

Gresa ka theksuar se babai i saj është në rrugën e shërimit dhe ka përdorur rastin për të falënderuar stafin mjekësor të spitalit regjional të Prizrenit për angazhimin e tyre.

“Falënderojmë të gjithë stafin mjekësor të spitalit regjional të Prizrenit, mjekët, motrat, që nga porta e deri specialistët që u angazhuan për tejkalimin e kësaj gjendje”, ka shkruar ajo.

Behluli ka përdorur fjalë të ndjera për t’u shprehur mirënjohjen dhe falënderimin e saj ndaj miqve dhe bashkëshortit të nënës së saj, këngëtares së madhe Shkurte Fejza.

Në përfundim, Gresa ka shprehur shpresën e saj për një rikthim sa më të shpejtë të babait në shtëpi dhe ka përcjellë urime për të gjithë ata që kanë shprehur solidaritet dhe mbështetje në këtë moment të vështirë. “Zoti ju ruajt e ju bekoftë të gjithëve, paçit veç gëzime në jetën tuaj”, ka shtuar këngëtarja e njohur shqiptare në postimin e saj në Facebook. /Telegrafi/

Hajrush Behluli dhe Shkurte Fejza (Foto: Hajrush Behluli/Facebook)

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori