Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta.

Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa më pranë fansave.

Mirëpo në anën tjetër, ai është dashur të jetë edhe një baba i përkushtuar për djalin e tij, i cili e kërkon të atin që të argëtohet.

View this post on Instagram

Eid Mubarak ❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Aug 11, 2019 at 5:43am PDT

Gjiko së fundmi publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet bashkë me të birin duke shijuar çaste të ëmbla gjatë lojërave me njëri-tjetrin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Pavarësisht lodhjes së shkaktuar nga mbrëmjet muzikore, Gjiko prapëseprapë shfaqet energjik për Zërin.

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Aug 13, 2019 at 11:22am PDT

“Zërit s’i intereson sa koncerte i ka babi”, ka shkruar Gjiko në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Ndërkohë, projekti i tij i fundit muzikor mbetet bashkëpunimi me reperin Buta, i cili u prit mirë nga fansat e të dy palëve. /Telegrafi/