LAJMI I FUNDIT:

Diagnoza e afazisë – gjendja shëndetësore e Bruce Willis thuhet se po përkeqësohet

Diagnoza e afazisë – gjendja shëndetësore e Bruce Willis thuhet se po përkeqësohet

Diagnoza e Demencës Frontotemporale të Bruce Willis e bën gjendjen e tij më pak të favorshme çdo minutë, e gjithë familja e tij tashmë po kalon sa më shumë kohë që të jetë e mundur pranë tij.

Ditët e fundit, një nga vajzat e tij ndan një përditësim rrëqethës pasi postoi një video ku Bruce po i mban për disa sekonda dorën.

Sipas një raporti të fundit nga Radar Online, Willis ka të gjitha vajzat e tij rreth vetes në çdo kohë pasi gjendja e tij njohëse bie vazhdimisht me një ritëm më të shpejtë se më parë.


Foto: Getty Images

Është një situatë e tmerrshme dhe e trishtueshme për të gjithë ata që bashkëveprojnë me Bruce rregullisht.

Një tjetër person që gjithashtu përpiqet të kalojë kohë me Bruce është nëna e tre vajzave të tij të para, aktorja Demi Moore.

Gruaja aktuale Emma Hemming Willis ka folur vazhdimisht për mediat se sa sfiduese ka qenë kjo për të, e cila duhet të kujdeset më së shumti për Bruce Willis gjatë këtyre kohërave shqetësuese.

Foto: Instagram

Në mes të festave të ardhshme, ekziston frika se këto mund të jenë të fundit që aktori kalon me familjen e tij. Vajzat Rumer, Scout, Tallulah, Mabel dhe Evelyn  janë me të në çdo moment tani.

Të dy Demi dhe Emma vendosën të bashkojnë forcat e tyre për të rrethuar Bruce me të gjithë të dashurit e tij.

Të gjitha lajmet nga Bruce Willis
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bruce Willis

Ideja është që Bruce Willis të mbahet sa më i lumtur dhe sa më rehat që të jetë e mundur gjatë natës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Ndërsa sëmundja degjenerative e aktorit përparon, njerëzit që janë të afërt me familjen kanë konfirmuar se nuk e kanë idenë se sa kohë i ma mbetur atij. Çdo ditë trajtohet sikur të ishte e fundit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Magazina
Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Kim Kardashian magjeps me një dukje joshëse, në një jaht luksoz në fotografitë e reja

Kim Kardashian magjeps me një dukje joshëse, në një jaht luksoz në fotografitë e reja

Magazina
Kalo në kategori