LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre

Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre
George Clooney

Aktorët meshkuj të Hollywoodit janë të bukur, të suksesshëm dhe të famshëm.

Ndonjëherë ata janë djemtë e mirë të familjes, dhe shumë prej tyre mbeten beqarë të ligjshëm.

Shumë herë duket sikur aktorët e Hollywoodit bëhen gjithnjë e më tërheqës me kalimin e kohës.

Le të shohim fotot e tyre të vjetra dhe t’i krahasojmë ato me fotografitë e tyre të sotme.

Bright Side ka mbledhur 16 meshkujt më të atraktivë të Hollywoodit të cilët po bëhen edhe më sharmantë me kalimin e viteve.

Shpresojmë që aktorët tuaj të preferuar të jenë pjesë e kësaj liste.  /Telegrafi/

George Clooney

Keanu Reeves

Ryan Reynolds

Nikolaj Coster-Waldau

Tom Hardy

Brad Pitt

Leonardo DiCaprio

Javier Bardem

Jude Law

Justin Timberlake

Ryan Gosling

James Franco

Bradley Cooper

Matt Damon

Hugh Jackman

Jeffrey Dean Morgan

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori