LAJMI I FUNDIT:

Gjashtë persona të lënduar në tre aksidente në rrethinë të Tetovës

Gjashtë persona të lënduar në tre aksidente në rrethinë të Tetovës
Reklama

Gjashtë persona janë lënduar, ndërsa janë shkaktuar edhe dëme materiale në tre aksidente komunikacioni që dje dhe sot ndodhën në rrugët e rrethinës së Tetovës, infoirmoi zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Me katër persona të lënduar, përfundoi aksidenti që ndodhi dje rreth orës 16 në autostradën Gostivar-Tetovë tek pompa e benzinës “Neptun”.


“Aksidenti i dytë ndodhi në rrugën rajonale Jazhincë-Tetovë, afër fshatit Poroj në orën 15:40, me çka është lënduar 11-vjeçari nga fshati Poroj. Ai pësoi nga makina e tipit “Golf” e drejtuar nga B.SH (25)”.

“Dhe personi tjetër i lënduar ishte viktima e një aksidenti që ndodhi mbrëmë rreth orës 21, në rrugën lokale në fshatin Nerashtë. Në këtë aksident kanë marrë pjesë makina “Opel” me targa të Tetovës e drejtuar nga S.A (47) dhe “Renault” e drejtuar nga H.E (37). Personi i lënduar ishte bashkëudhëtari i S.A”, sqaroi Josifovski, aksidentet e ndodhura në rajonet e Tetovës./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sot i jepet lamtumira e fundit Liridona Murselit - gruas që dyshohet se u vra nga grabitësit

Sot i jepet lamtumira e fundit Liridona Murselit - gruas që dyshohet se u vra nga grabitësit

Lajme
Opozita pranon draft-statutin e Asociacionit - AAK konfirmon, PDK e LDK heshtin

Opozita pranon draft-statutin e Asociacionit - AAK konfirmon, PDK e LDK heshtin

Lajme
Beteja ligjore kundër “Google” për diskriminimin e gjuhës shqipe, Asllani jep detajet e padisë

Beteja ligjore kundër “Google” për diskriminimin e gjuhës shqipe, Asllani jep detajet e padisë

Lajme
Ambasadori Malaj: Rama dhe Kurti në komunikim të vazhdueshëm, nuk duhet menduar që çdo bisedë e tyre del në media

Ambasadori Malaj: Rama dhe Kurti në komunikim të vazhdueshëm, nuk duhet menduar që çdo bisedë e tyre del në media

Lajme
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Lajme
Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Lajme
Kalo në kategori