Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Mr.Motherfucker

A post shared by JOHN WICK//PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on Sep 8, 2019 at 2:10pm PDT

Bëhet fjalë për një imazh, ku ai shfaqet i zhveshur në pjesën e sipërme, teksa pranë tij në shtratin e hotelit ndodhen edhe dy femra.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Vajzat në fjalë shihen të veshura në mënyrë provokuese, teksa edhe gjestet që bëjnë me njëra-tjetrën duken të tilla.

“Ato thonë: a mund të bëhesh ti babai ynë?”, ka shkruar reperi nga Ferizaj në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Një skenë të ngjashme si kjo në fotografi, kemi pasur rastin të shohim në dy klipet shumë të shikuara të reperit: “Monster” dhe “Lavire”. /Telegrafi/