LAJMI I FUNDIT:

Getinjo dhe Vivien bashkohen edhe një herë në Big Brother VIP Kosova, nuk i ndalin puthjet dhe përqafimet

Getinjo dhe Vivien bashkohen edhe një herë në Big Brother VIP Kosova, nuk i ndalin puthjet dhe përqafimet

Prej disa ditësh banorët e Big Brother VIP Kosova janë përballur me një sfidë nga “Vëllai i Madh”.

Reklama

Në shtëpinë e famshme kanë hyrë persona të ndryshëm ndaj të cilëve ata nuk duhej të reagonin.

I pari që nisi këtë sfidë ishte reperi Getinjo që u rikthyen BBVK i maskuar si personazhi i “Spiderman”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Reperi krijojë situata të ndryshme madje edhe bëri rrëmujë gjërat e tyre, megjithatë u ‘injorua’ nga banorët.

Por, sonte (e premte) gjatë spektaklit ai më në fund hoqi maskën dhe zbuloi që ai fshihej prapa kostumit të ‘super-heroit’ të famshëm.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Kjo ishte edhe një befasi për partneren tij Vivien e cila u lumturua dhe i dhuroi puthje dhe përqafime të shumta reperit nga Ferizaj.

Xhuli ka lënë një histori dashurie të hapur jashtë, Atdheu i jep fund lidhjes me të
Lexo po ashtu Xhuli ka lënë një histori dashurie të hapur jashtë, Atdheu i jep fund lidhjes me të

Getinjo që ishte banori i Big Brother VIP Kosova për disa javë krijojë një lidhje dashurie me Vivien, e cila po vazhdon akoma rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së famshme.

Kujtojmë që reperi vendosi që të largohej nga BBVK duke thënë se nuk ka pasur qëllim që të futet në një format të tillë për të fituar çmimin e madh, por të iu tregoj njerëzve se çfarë personi është ai, pasi këtë nuk ka mundur ta shfaq përmes muzikës së tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori