LAJMI I FUNDIT:

George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton
(Foto: Zimbio/ABC)

George Clooney dhe Julia Roberts kanë qenë të ftuar në emisionin e Jimmy Kimmel duke promovuar filmin e tyre të ri, “Ticket to Paradise”.

Mirëpo, ata zbuluan edhe imitimet e shumta të yllit hollivudian. Aktori njihet për shakatë e tij, por ka treguar se fshehurazi është shtirur si personazhet tjerë të famshëm. Një prej rasteve ishte dërgimi i një letre të shoqëruar me disa CD te Meryl Streep duke u shtirur sikur ia dërgonte Brad Pitti.

“I dërgova asaj një letër vite më parë me një tufë CD-sh praktike dialektore. E dërgova nga Brad, një tufë CD-sh për Meryl Streep. Thashë: Ky djalë më ndihmoi me theksin tim në ‘Troy’, mendova se mund të ishte në gjendje të ndihmonte edhe ty’. Meryl e shmangu Bradin për rreth pesë vjet!”, ka rrëfyer Clooney.

(Foto: Koimoi)

Aktori tregoi gjithashtu se batutat e tij janë shtrirë edhe në politikë, veçanërisht duke u shtirur sikur të ishte ish-presidenti amerikan, Bill Clinton.

“Dhe unë u dërgoj aktorëve letra gjatë gjithë kohës nga Bill Clinton duke u thënë atyre se sa shumë e donte filmin e tyre”, ka rrëfyer Clooney.

Derisa të gjithë në audiencë mendonin se shakatë ishin qesharake, njerëzit që morën letrat e Clooneyt padyshim se kanë qeshur aq fort. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t'u dukur më e hollë

Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t'u dukur më e hollë

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
“Mos më puth se keqkuptohen o budalla” - Meritoni dhe Fationi debatojnë ashpër me njëri-tjetrin: S’je burrë, më prish imazhin

“Mos më puth se keqkuptohen o budalla” - Meritoni dhe Fationi debatojnë ashpër me njëri-tjetrin: S’je burrë, më prish imazhin

Magazina
Jennifer Lopez 'shpërthen' në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Jennifer Lopez 'shpërthen' në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Magazina
Kalo në kategori