LAJMI I FUNDIT:

Gena lanson projektin “Bella Senorita”, në bashkëpunim me Olsi Bylyku

Gena lanson projektin “Bella Senorita”, në bashkëpunim me Olsi Bylyku
Gena dhe Olsi Bylyku (Foto: Instagram/genalito_official)

Gena Lito është njëri nga këngëtarët që vazhdon të jetë në skenën muzikore për vite me radhë.

Reklama

Që nga atëherë ai nuk ka zhgënjyer fansat e tij, pasi në mënyrë të njëpasnjëshme ka sjellë projekte të reja.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Gena ka lajmëruar fansat se ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Olsi Bylyku.

“Bella Seniorita” titullohet projekti ri, për instrumentalin e të cilit është kujdesur vet këngëtari, me ndihmën e Gent Myftaraj.

Tekstin e të gjithë kësaj e ka shkruar Endrit Mumajesi dhe Olsi Bylyku, ndërsa për vizualitetin ka punuar Lorenc Pelushaj dhe Kreshnik Marku.

Kujtojmë se “Me fal” titullohet projekti i tij i fundit, që arriti 3.7 milionë klikime në platformën YouTube. /Telegrafi/