LAJMI I FUNDIT:

Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit

Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit
(Foto: Screenshot/Instagram/genalito_official)

Gena dhe Genc Prelvukaj janë përgatitje të këngës së re që do ta sjellin si bashkëpunim në ditët në vijim.

Reklama

Projekti mban titullin “Dominicana” dhe do të vijë e kompletuar nga ana vizuale.

Përmes postimit të një fragmenti të videoklipit të këngës së re në rrjetet sociale, bëhet e ditur se do të lansohet “së shpejti”.

View this post on Instagram

A post shared by G E N A (@genalito_official)

Genci ka qenë rregullisht në faqet rozë në javët e fundit pas lajmit për martesë me partneren Eni Koçi, me të cilën janë në pritje të fëmijës së parë bashkë.

Eni Koçi publikon fotografi nga momenti kur së bashku me Gencin zbuluan se po presin një vajzë
Lexo po ashtu Eni Koçi publikon fotografi nga momenti kur së bashku me Gencin zbuluan se po presin një vajzë

Njëherësh, çifti publikoi edhe duetin e përbashkët me titull “Ama”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori