DJ me famë botërore, Snake, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar, Gashi.

“Paris” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është hip-hop dhe RnB.

Kënga është publikuar vetëm në versionin audio, ndërsa ky mund të shquhet sërish si një bashkëpunim i suksesshëm i reperit shqiptar me emra të huaj.

Gashi përndryshe është shumë aktiv me prurje të reja, të cilat priten gjithnjë mirë nga publiku.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ai pritet që javën e ardhshme të vijë në Kosovë, për festivalin “Sunny Hill”.

Gashi do të performojë në natën e dytë të festivali, më 3 gusht. /Telegrafi/

View this post on Instagram

👐🏼 AUG 3rd 👐🏼

A post shared by GASHi (@gashi) on Jul 18, 2019 at 9:46am PDT