LAJMI I FUNDIT:

Formacioni i javës së 12-të në La Liga (Foto)

Formacioni i javës së 12-të në La Liga (Foto)

Java e 12-të në La Liga ka përfunduar me disa befasi.

Reklama

Real Madridi fitoi me rezultat 0-3 ndaj Atleticos, Barcelona u ndal nga Malaga, Valencia nga Granada dhe Athletic Bilbao fitoi ndaj Villarrealit.

Në portë është Carlos Kameni, i cili me pritet e tij nuk e lejoi Barçën të shënojnë gol, kurse Cristiano Ronaldo me tre het-trik është i vetëm në sulm.

Më poshtë keni formacionin e javës. /Telegrafi/

capture-20161122-144911