LAJMI I FUNDIT:

Joaquin

21 Artikuj

Guendouzi dhe Joaquin patën një përplasje të ashpër gjatë ndeshjes Betis-Marseille

Guendouzi dhe Joaquin patën një përplasje të ashpër gjatë ndeshjes Betis-Marseille

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

La Liga
Joaquin zbulon se çfarë i tha mbreti i Spanjës teksa mori trofeun e Kupës së Mbretit

Joaquin zbulon se çfarë i tha mbreti i Spanjës teksa mori trofeun e Kupës së Mbretit

Ndërkombëtare
Messi thyen rekordin e Xavit, synon top-pesë vendet e para me më së shumti paraqitje në La Liga

Messi thyen rekordin e Xavit, synon top-pesë vendet e para me më së shumti paraqitje në La Liga

La Liga
“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

Shkumbin Pireva
I tha se nuk do ta emëronte as si pastrues fanellash – Koeman i kundërpërgjigjet Joaquinit

I tha se nuk do ta emëronte as si pastrues fanellash – Koeman i kundërpërgjigjet Joaquinit

La Liga
“Nuk do ta emëroja Koemanin as si pastrues të fanellave” – trajneri i Barcelonës fyhet nga Joaquin

“Nuk do ta emëroja Koemanin as si pastrues të fanellave” – trajneri i Barcelonës fyhet nga Joaquin

La Liga
Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Ndërkombëtare
Është 38 vjeç, por Joaquin kompletoi het-trikun për 20 minuta ndaj Bilbaos

Është 38 vjeç, por Joaquin kompletoi het-trikun për 20 minuta ndaj Bilbaos

La Liga
Top dhjetë dribluesit më të mirë në Evropë që kur ka filluar matja e tyre

Top dhjetë dribluesit më të mirë në Evropë që kur ka filluar matja e tyre

Ndërkombëtare
Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

La Liga
Nga Buffon te Rooney, Torres e Henry – top 10 rikthimet më të bujshme në ‘fole’

Nga Buffon te Rooney, Torres e Henry – top 10 rikthimet më të bujshme në ‘fole’

Ndërkombëtare
Joaquin shënon gol nga goditja e këndit në barazimin mes Real Betisit dhe Valencias

Joaquin shënon gol nga goditja e këndit në barazimin mes Real Betisit dhe Valencias

La Liga
Eden Hazard dhe 15 lojtarët që e kishin ëndërruar Realin që nga fëmijëria

Eden Hazard dhe 15 lojtarët që e kishin ëndërruar Realin që nga fëmijëria

La Liga
Betis 3-5 Real Madrid, notat e lojtarëve

Betis 3-5 Real Madrid, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona 2-0 Betis: Notat e lojtarëve, shkëlqen Messi (Foto)

Barcelona 2-0 Betis: Notat e lojtarëve, shkëlqen Messi (Foto)

La Liga
Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Ndërkombëtare
Tetë galaktikët e Perezit, disa u blenë e disa jo – Mësoni historitë më interesante të presidentit me blerjet e lojtarëve (Foto)

Tetë galaktikët e Perezit, disa u blenë e disa jo – Mësoni historitë më interesante të presidentit me blerjet e lojtarëve (Foto)

La Liga
Joaquin tregon historitë së si refuzoi Real Madridin dhe Chelsean e Mourinhos

Joaquin tregon historitë së si refuzoi Real Madridin dhe Chelsean e Mourinhos

La Liga
Formacioni i javës së 12-të në La Liga (Foto)

Formacioni i javës së 12-të në La Liga (Foto)

La Liga
Këta janë 10 ‘pleqtë’ e La Ligas (Foto)

Këta janë 10 ‘pleqtë’ e La Ligas (Foto)

La Liga