LAJMI I FUNDIT:

Floyd Mayweather vendosi një bast prej 50 mijë dollarësh për humbjen e McGregor ndaj Poirier dhe e fitoi atë

Floyd Mayweather vendosi një bast prej 50 mijë dollarësh për humbjen e McGregor ndaj Poirier dhe e fitoi atë

Legjenda amerikane e boksit, Floyd Mayweather vendosi një bast prej 50 mijë dollarësh në humbjen e Conor McGregor ndaj Dustin Poirier në UFC 264 dhe ai bëri një fitim masiv pas meçit.

Reklama

McGregor humbi ndeshjen e trilogjisë ndaj Poirier të shtunën pas mesnate pasi theu kyçin e këmbës në fund të raundit të parë.

Gjyqtari dhe mjekët vendosen ta ndërpresin ndeshjen dhe fitoren t’ia japin Poirierit me vendim si nokaut teknik.

Momenti i frikshëm kur McGregor theu kyçin e këmbës në përballjen ndaj Poirier
Lexo po ashtu Momenti i frikshëm kur McGregor theu kyçin e këmbës në përballjen ndaj Poirier

Mayweather, një rival i McGregorit, doli në mediat sociale për të falënderuar Poirier ndërsa tregonte një imazh të fletës së tij të basteve.

Legjenda amerikani e boksit kishte vendosur një bast me hiç më pak se 50 mijë dollarë.

“Nuk ka mbaruar”, McGregor tmerrohet nga humbja e meçit teksa shanë Poirierin
Lexo po ashtu “Nuk ka mbaruar”, McGregor tmerrohet nga humbja e meçit teksa shanë Poirierin

“Dustin Poirier, Faleminderit që më pagove!”, kishte shkruar Mayweather në postimin e tij kur shihej edhe basti që tregonte fitimin prej 85,714.30 dollarësh.

“Të kam kampion!”, ishte përgjigja e menjëhershme e Poirierit për Mayweather. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Kalo në kategori