LAJMI I FUNDIT:

Conor McGregor

509 Artikuj

Goditet nga makina derisa po ngiste biçikletën – Conor McGregor i shpëton mrekullisht vdekjes

Goditet nga makina derisa po ngiste biçikletën – Conor McGregor i shpëton mrekullisht vdekjes

UFC
Rihapen hetimet për Conor McGregor, pretendohet se sulmoi fizikisht një grua në jahtin e tij

Rihapen hetimet për Conor McGregor, pretendohet se sulmoi fizikisht një grua në jahtin e tij

Yjet
Pesë duelet që ëndërrojnë t’i shikojnë adhuruesit e UFC-së gjatë vitit 2023

Pesë duelet që ëndërrojnë t’i shikojnë adhuruesit e UFC-së gjatë vitit 2023

UFC
Karriera e Conor McGregor në UFC arrin nivelin më të ulët, është e trishtueshme të shihet renditja e irlandezit

Karriera e Conor McGregor në UFC arrin nivelin më të ulët, është e trishtueshme të shihet renditja e irlandezit

UFC
Conor McGregor akuzohet se i ka bërë me ‘photoshop’ fotografitë e tij të fundit të trupit me muskuj

Conor McGregor akuzohet se i ka bërë me ‘photoshop’ fotografitë e tij të fundit të trupit me muskuj

Yjet
Rikthimi i Conor McGregorit në UFC mund të vonohet rreth gjashtë muaj

Rikthimi i Conor McGregorit në UFC mund të vonohet rreth gjashtë muaj

UFC
Rikthimi i Conor McGregor në UFC – tre kundërshtarët e mundshëm

Rikthimi i Conor McGregor në UFC – tre kundërshtarët e mundshëm

Sportet Luftarake
Në duelin e parë ishte ngulfatur, McGregorit nuk i ka mjaftuar dhe e kërkon revanshin ndaj Khabibit

Në duelin e parë ishte ngulfatur, McGregorit nuk i ka mjaftuar dhe e kërkon revanshin ndaj Khabibit

UFC
McGregor dëshiron ta blejë Liverpoolin

McGregor dëshiron ta blejë Liverpoolin

Premier League
Për Conor McGregorin tani mund të thuhet se është një “bishë” – çfarë ndryshimi trupor

Për Conor McGregorin tani mund të thuhet se është një “bishë” – çfarë ndryshimi trupor

UFC
Andrew Tate tregon kushtet e tij për të luftuar me Conor McGregor

Andrew Tate tregon kushtet e tij për të luftuar me Conor McGregor

Boks
McGregorit i thuhet se ka “jetuar pa shpirt” që nga humbja ndaj Khabibit

McGregorit i thuhet se ka “jetuar pa shpirt” që nga humbja ndaj Khabibit

UFC
McGregor mbetet jashtë kafazit edhe për gjashtë muaj të tjerë shkaku i testimeve anti-drogë

McGregor mbetet jashtë kafazit edhe për gjashtë muaj të tjerë shkaku i testimeve anti-drogë

UFC
Ndërsa të tjerët mbajnë orë që kushtojnë mijëra euro, Lewandowski në ceremoninë e Topit të Artë kishte një që kushton rreth 40 euro

Ndërsa të tjerët mbajnë orë që kushtojnë mijëra euro, Lewandowski në ceremoninë e Topit të Artë kishte një që kushton rreth 40 euro

Ndërkombëtare
McGregorit i jepet shansi të luftojë për titullin e kampionit botëror

McGregorit i jepet shansi të luftojë për titullin e kampionit botëror

UFC
McGregor zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur në karrierën e tij, injoron Khabib Nurmagomedovin

McGregor zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur në karrierën e tij, injoron Khabib Nurmagomedovin

UFC
Conor McGregor mbyll derën për luftën me Mayweather: Nuk jam i interesuar

Conor McGregor mbyll derën për luftën me Mayweather: Nuk jam i interesuar

Boks
McGregor do të debutojë në aktrim krahas Gyllenhall në ribërjen e filmit të Patrick Swayze

McGregor do të debutojë në aktrim krahas Gyllenhall në ribërjen e filmit të Patrick Swayze

TV / Film
Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Po Flitet
Kush është Dee Devlin, partnerja e Conor McGregor me të cilën ai ka tre fëmijë

Kush është Dee Devlin, partnerja e Conor McGregor me të cilën ai ka tre fëmijë

Yjet
Jake Paul akuzohet se ka kopjuar taktikën e Conor McGregor me filmime sparringu

Jake Paul akuzohet se ka kopjuar taktikën e Conor McGregor me filmime sparringu

UFC
Po organizohet njëri ndër rimeçet më të mëdha në histori të boksit: Mayweather dhe McGregor arrijnë marrëveshje për milionat

Po organizohet njëri ndër rimeçet më të mëdha në histori të boksit: Mayweather dhe McGregor arrijnë marrëveshje për milionat

Boks
Trajneri i McGregorit krahason yllin e UFC-së me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Trajneri i McGregorit krahason yllin e UFC-së me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

UFC
Masvidal kërcënon t’ia përfundojë karrierën McGregorit nëse ndeshet me të

Masvidal kërcënon t’ia përfundojë karrierën McGregorit nëse ndeshet me të

UFC